Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

EconomieReformatorisch Dagblad

President Bundesbank: ook mogelijk renteverhogingen ECB na zomer

De Europese Centrale Bank (ECB) zal mogelijk ook na de zomer de rente verder moeten verhogen om de inflatie in de eurozone aan te pakken. Dat zei president Joachim Nagel van de Bundesbank. Donderdag verhoogde de ECB de rente met nog eens een kwart procentpunt en ECB-president Christine Lagarde zei dat een verdere verhoging in juli zeer waarschijnlijk is.

Lees het volledige artikel bij Reformatorisch Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Economieaccountant.nl

Klaas Knot wil dat Europa weerbaarder wordt

Als er één spreker op de komende Accountantsdag is die de grote economische ontwikkelingen van de afgelopen vijftien jaar van dichtbij heeft meegemaakt, dan is het wel Klaas Knot, oud-president van DNB.

Financieelboerenbusiness.nl

ECB houdt rente deze keer gelijk

Na een verhoging de vorige keer houdt de Europese Centrale Bank de drie belangrijkste rentetarieven nu ongewijzigd. Ook kondigt ECB-president Christine Lagarde aan in februari 2027 vervroegd terug te treden.

Advertentie