Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Economiertl.nl

Fonq failliet: hoe de woonwebwinkel onderuit ging

Vandaag maakten curatoren Noor Zetteler en Jan Davids bekend dat hun pogingen om een faillissement van het online woonwarenhuis Fonq te vermijden, zijn mislukt. Afgelopen anderhalve week deden zij als bewindvoerders een laatste poging om het bedrijf van de afgrond te redden.

Lees het volledige artikel bij rtl.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

RetailRetail news

IKEA start volgend jaar tweedehandsplatform in Nederland

IKEA start in de eerste helft van volgend jaar met een tweedehandsplatform in Nederland. Dat meldde Maron van der Krieken, country sustainability manager van IKEA Nederland, tijdens Sustainable Retail in Leusden, een event van RetailTrends en Q&A Retail.

RetailRetail news

Column: De nieuwe uitdager van Zalando heet Jan Baan

Het is een bijzondere jongen, en dat is Jan Baan ten voeten uit. Ik ken geen andere ondernemer die naast zijn zakelijke rol bij zijn Linkedin-profiel ook prat gaat op zijn intellectuele en sportieve prestaties: Oxford MBA en sub-10 Ironman.

RetailRetail news

What's in a name? Zo kwam Mitra aan zijn naam

Veel merken en retailers zijn vernoemd naar hun oprichter, maar soms zit er een verrassend verhaal achter. In onze serie 'What's in a name?' duikt RetailTrends erin. Aflevering 9: Mitra.