Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelfinancieel.headliner.nl

Chippers geven Europese beurzen zetje omhoog

De Europese aandelenmarkten stonden dinsdag rond het middaguur overwegend hoger. De Stoxx Europe 600 en de Duitse DAX wonnen circa 0,5 procent, terwijl de CAC 40 en FTSE 100 kleinere winsten boekten. De Italiaanse FTSE MIB steeg ongeveer 0,8 procent.

Financieelfinancieel.headliner.nl

Europese beurzen openen hoger

Europese aandelenmarkten stevenen vrijdag af op een hogere opening, na een overwegend zwakke sessie op donderdag. IG rekent op winsten van ongeveer 200 punten voor de Duitse DAX, 57 punten voor de Franse CAC 40 en 91 punten voor de Britse FTSE 100.

Financieelfinancieel.headliner.nl

Beursblik: Deutsche Bank verlaagt koersdoel Besi

Deutsche Bank verlaagde donderdag het koersdoel voor chipmachinefabrikant BE Semiconductor Industries (Besi) van 275 naar 240 euro, maar handhaafde het koopadvies. Het aandeel, dat woensdag sloot op 175,75 euro, staat genoteerd in Duiven.