Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BuitenlandPZC

Passagiersvliegtuig stort neer in Victoriameer in Tanzania: minstens drie doden

Zeker drie mensen zijn omgekomen toen een passagiersvliegtuig zondagochtend neerstortte in het Victoriameer in Tanzania. De lokale autoriteiten melden dat 26 inzittenden zijn gered en naar ziekenhuizen zijn gebracht. Het lot van anderen is onduidelijk, maar reddingswerkers zouden contact hebben met de twee piloten, die vastzitten in de cockpit.

Lees het volledige artikel bij PZC

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

VoetbalADO Den Haag

Vijf ADO Den Haag-spelers maken interlandminuten voor hun land

De interlandperiode zit erop en de internationals van ADO Den Haag keren terug richting de Hofstad. Vijf spelers kwamen de afgelopen periode daadwerkelijk in actie voor hun land: Sekou Sylla, Matěj Šín, Donát Bárány, Caleb Kramer en Alexander Veselov.

Binnenlandtravmagazine.nl

Eerste KLM-vlucht met Airbus A350 naar Toronto

De eerste Airbus A350-900 van KLM is afgelopen vrijdag vertrokken van Schiphol naar Toronto. Met vlucht KL0691 vliegt de A350 voor het eerst met passagiers en acht ton vracht aan boord. Het toestel draagt de naam ‘De Nachtwacht’.

Advertentie