Direct naar de inhoud

vrijdag 6 november 2026

BuitenlandBN De Stem

Nederlandse peuter en andere kinderen in levensgevaar na mesaanval op Franse speelplaats

Een Nederlands dreumes van bijna twee jaar oud is ernstig gewond geraakt bij een aanval met een mes op een kinderspeelplaats in een park in het centrum van de Franse stad Annecy. Volgens de krant Le Dauphiné Libéré zijn minstens zes slachtoffers gewond geraakt, alle vier de kinderen verkeren nog in levensgevaar. De dader is door agenten verwond en overmeesterd.

Lees het volledige artikel bij BN De Stem

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

EconomieReformatorisch Dagblad

Frans lagerhuis verwerpt begroting voor 2027

Het Franse lagerhuis heeft woensdag het belastingdeel van de begroting voor 2027 verworpen. Alle 458 parlementariërs van de Assemblée Nationale die hun stem uitbrachten, stemden tegen, melden Franse media waaronder BFMTV.

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Ook Franse bloedbanken getroffen door hack koelinstallatie

Bij de cyberaanvallen op Europese koelinstallaties deze week zijn ook Franse bloedbanken getroffen, meldt het ministerie van Volksgezondheid in dat land. De aanval leidde niet tot een risico voor het opgeslagen bloed, aldus het ministerie.

Advertentie