Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BuitenlandBN De Stem

Iraanse ayatollah Ali Khamenei laat op zich wachten met televisietoespraak

De Iraanse ayatollah Ali Khamenei gaat een televisietoespraak geven, meldt de staatszender Al-Alam TV. Dat zou ‘binnen enkele minuten’ gebeuren, maar hij laat voorlopig nog op zich wachten. In Israëlische media gaat het gerucht dat Khamenei mogelijk is omgekomen bij de Israëlische en Amerikaanse aanvallen op Iran. Er werd gespeculeerd dat er vooraf een opgenomen videoboodschap zou worden uitgezonden.

Lees het volledige artikel bij BN De Stem

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

Iraanse onderhandelaars in Doha voor vredesoverleg

DOHA (ANP/RTR) - Iraanse onderhandelaars zijn in Doha om met Qatar te praten over het beëindigen van de oorlog met de Verenigde Staten. Dat meldt een functionaris die op de hoogte is van de gesprekken aan persbureau Reuters.

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Overleg Saudi-Arabië en Iran over regionaal conflict

De minister van Buitenlandse Zaken van Saudi-Arabië Faisal bin Farhan al-Saud heeft met zijn Iraanse ambtgenoot Abbas Araghchi gesproken over de recente escalatie van het regionale conflict en de pogingen om de spanningen te verminderen.

Advertentie