Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BuitenlandReformatorisch Dagblad

Indiase premier Modi prijst ‘nederigheid’ van paus

De Indiase premier Narendra Modi zegt diep geraakt te zijn door het overlijden van de paus. „Paus Franciscus zal door miljoenen mensen wereldwijd altijd herinnerd worden als een baken van mededogen, nederigheid en geestelijke moed”, schreef de regeringschef in een via X gedeelde verklaring.

Lees het volledige artikel bij Reformatorisch Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

Dertien kinderen omgekomen bij bootongeluk in India

NEW DELHI (ANP/AFP) - In India zijn dertien kinderen omgekomen doordat een boot op de rivier de Ganges is gekapseisd. Alle slachtoffers waren 15 jaar of jonger. Dat hebben lokale autoriteiten woensdag bekendgemaakt.

WetenschapWelingelichte Kringen

Advocaat: leider jongerenprotestgroep in India vrijgelaten

NEW DELHI (ANP/AFP) - Een rechtbank in New Delhi heeft zondag de vrijlating bevolen van drie leiders van de Kakkerlakkenbeweging (CJP), een protestgroep van jongeren, zo meldt hun advocaat. Onder hen is de oprichter van de beweging, Abhijeet Dipke.