Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Tweede fase herinrichting IJsselkade Zutphen afgerond

In Zutphen is de tweede fase van de herinrichting van de IJsselkade afgerond. Naar ontwerp van Hosper zijn in het kader van het project Ruimte voor de Rivier robuuste riviertrappen geplaatst en is er een parkweide aangelegd op de kade. Midden op de heringerichte kade staat een door IAA Architecten ontworpen horecapaviljoen.

Lees het volledige artikel bij Architectenweb

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandcontactzutphen.nl

Tunnel onder spoorbrug krijgt muurschildering

Tunnel onder spoorbrug krijgt muurschilderingZUTPHEN – Je hebt de officieel benoemde stadsdichter van Zutphen (dat is momenteel Dietske Geerlings) en je hebt de niet officieel benoemde gevelkunstenaar/muurschilder van Zutphen: Tanja Papez.

Binnenlandrodi.nl

Oogstdagen in de gemeenten Hollands Kroon en Schagen

REGIO - MeerBomenNu redt dit seizoen weer jonge bomen op diverse plekken in de Noordkop, onder meer in Julianadorp, Anna Paulowna, Tuitjenhorn en Wieringerwerf. Het seizoen start zaterdag 31 oktober met een gratis wildplukcursus in Schagen.

Advertentie