Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

BinnenlandDe Gelderlander

Zomervakantie vieren in het Wijchense kasteel

Museum Kasteel Wijchen biedt deze zomervakantie diverse activiteiten voor bezoekers van alle leeftijden. Van een escaperoute tot een tentoonstelling over watersnood, het programma is gevuld met allerlei mogelijkheden om het kasteel te verkennen.

Lees het volledige artikel bij De Gelderlander

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandwijchen.nieuws.nl

Herfstvakantie in Museum Kasteel Wijchen

In de herfstvakantie, tot zondag 25 oktober, is er van alles te doen en te beleven in Museum Kasteel Wijchen. Zoals de tentoonstelling Het Woeste Water over de watersnood in 1926.

Binnenlandwijchen.nieuws.nl

Maas & Waals CultuurCafé in musea

De vier musea van Maas en Waal slaan ook dit najaar opnieuw de handen ineen voor het Maas & Waals CultuurCafé. Het zijn Museum Kasteel Wijchen, Kasteel Hernen, Museum Tweestromenland, en Stoomgemaal De Tuut.

Binnenlandwijchen.nieuws.nl

Geld Cultuurfonds voor Wijchense projecten

Het Cultuurfonds Gelderland heeft in het derde kwartaal van 2026 een bedrag van 205.160 euro verdeeld over 50 cultuur- en natuurprojecten in de provincie. Daaronder 2 projecten in de gemeente Wijchen.

Advertentie