Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Binnenlandgva.be

“Winst in tijdrit heeft doorslag gegeven”: Cas Hermans eindwinnaar van Sint Martinusprijs en Stabroekenaar Rune Boden pakt witte trui

Cas Hermans greep donderdagavond in de ploegentijdrit nipt naast de zege en de leiderstrui in Kontich, maar na de rit in lijn vrijdag mocht hij het geel alsnog over de schouders trekken. In de tijdrit en de rit in lijn op zaterdag verstevigde hij zijn leiderspositie en op zondag controleerde hij met zijn ploegmaats de slotrit. Dat volstond om meer dan verdiend de eindzege te pakken.

Lees het volledige artikel bij gva.be

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbalvoetbalnieuws.be

Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op huurbasis terug, maar de middenvelder kon vooralsnog zijn stempel nog niet drukken. Vermeeren staat nog onder contract bij RB Leipzig.

Advertentie