Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandHaarlem105

Wijziging parkeerbeleid onbespreekbaar voor Haarlemse oppositie: “Plan moet van tafel”

De Haarlemse oppositiepartijen zien het liefst dat de hele ‘Nota Uitwerking parkeerregulering’ in de afvalbak verdwijnt, bleek gisteravond tijdens de commissievergadering over de uitslag van het parkeerreferendum. Ze zijn niet te spreken over het voorstel van de coalitiefracties om met de parkeerplannen terug naar de tekentafel te gaan. Alleen het wijzigen van de nota is volgens de oppositie niet voldoende.

Lees het volledige artikel bij Haarlem105

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandvoetbalinhaarlem.nl

Nieuwe nederlaag Koninklijke HFC

Koninklijke HFC heeft de goede lijn na de zege op Kloetinge niet kunnen doortrekken. Op Sportpark Panhuis leed de ploeg van trainer Pieter Mulders een 2-0 nederlaag tegen GVVV.

Binnenlandkennemerdagblad.nl

Koninklijke HFC gaat onderuit bij GVVV

VEENENDAAL - Koninklijke HFC heeft de zege op Kloetinge van verleden week geen goed vervolg kunnen geven. Op bezoek bij GVVV in Veenendaal ging de ploeg van Pieter Mulders met 2-0 onderuit.

Advertentie