Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandnoordhollandsdagblad.nl

Wie weet het meest van Den Helder? Pubquiz in Odensehuis is feest der herkenning voor de deelnemers

’Volgens mij moeten we wat gaan doen, want ik denk dat ik aan het dementeren ben’. Dat waren de woorden van Pieter Brakeboer tegen zijn vrouw Jany. Nu zitten ze klaar voor de pubquiz over Den Helder in het Odensehuis.

Lees het volledige artikel bij noordhollandsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandzeewolde-actueel.nl

Pieten on Tour: Van Benepietdiner tot pepernoten bakken

ZEEWOLDE - Stichting Pieten on Tour houdt ook dit jaar verschillende sinterklaasactiviteiten in Zeewolde. De opbrengst wordt gebruikt om kinderen uit gezinnen met beperkte financiële middelen een sinterklaasfeest en cadeaus te bezorgen.

Binnenlandlokaleomroepzeewolde.nl

Sinterklaasactiviteiten voor jong en oud

Pieten on Tour heeft weer een volle agenda met activiteiten. De stichting gebruikt de opbrengsten om een Sinterklaasfeest te organiseren en cadeaus te verzorgen voor kinderen uit minder daadkrachtige gezinnen in Zeewolde.

Binnenlandgroothellevoet.nl

Een warm welkom in het Odensehuis Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Het Odensehuis in Hellevoetsluis, een initiatief van Catharina, Thuis op Voorne, biedt een laagdrempelige ontmoetingsplek voor mensen met geheugenproblemen of beginnende dementie. Ook mantelzorgers zijn van harte welkom.

Advertentie