Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Wesley is overleden, maar broer Rodney blijft helpen in de strijd tegen kanker

De strijd tegen kanker is nog lang niet gewonnen. Het motiveert Rodney van der Meijs (28) en vijf andere twintigers om op de racefiets zoveel mogelijk geld op te halen voor het onderzoek tegen de gevreesde ziekte. Dat doen ze voor het derde jaar, maar nooit voelde het afbeulen intenser. ,,Het is heel beladen. Nog maar twee maanden geleden is mijn broer Wesley aan een zeldzame vorm van kanker overleden. Hij laat zijn vriendin en een baby van zes maanden achter.”

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandorgelnieuws.nl

Landelijke Orgel- en Samenzangdag VOGG 2026 in Middelburg

De Landelijke Orgel- en Samenzangdag van de Vereniging van Organisten van de Gereformeerde Gemeenten vindt dit jaar op zaterdag 7 november plaats in Middelburg. De dag wordt gehouden op twee locaties: de Oostkerk en de Sint-Augustinuskerk.

Voetbaldeventervoetbal.nl

De toto van Wesley de Witte

Wekelijks zal er een trainer, voetballer of liefhebber van het Deventer voetbal de toto van de week invullen voor de rubriek ‘Wouter’s toto’. Deze week is de beurt aan Wesley de Witte, de helaas geblesseerde aanvaller van SV Terwolde.

Advertentie