Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

BinnenlandIn en om Ootmarsum

Website Glazen Huis geeft goede doelen de gelegenheid om zich aan te melden

Via de website van het Glazen Huis kunnen allerlei organisaties en instellingen zich weer opgeven als ‘Goed Doel’ voor de veertiende editie van het Glazen Huis Ootmarsum. Vorig jaar kende het Glazen Huis een Super uitslag, want dankzij het vele publiek, de meer dan geslaagde veiling en extra sponsoren haalde the crew maar liefst 77.124,- euro op, die verdeeld werden onder 14 doelen.

Lees het volledige artikel bij In en om Ootmarsum

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Stentor

Ettense Molenstichting vertoont dorpsfilm in Etten

De Ettense Molenstichting houdt filmdagen met de gedigitaliseerde Super 8-film ‘Het Gebeurde in Etten 1976-1998’. De film draait zondag 8 november om 14.30 uur en zondag 29 november om 14.30 en 19.30 uur in de bovenzaal van Martinus.

BinnenlandPEN.nl

Lunchen in Utrecht: 5 aanraders voor restaurants

Of het nu op een luie zondag, tijdens kantooruren of spontaan met je vrienden is: buiten de deur lunchen is eigenlijk altijd een goed idee! Je kunt een broodje afhalen, thuis laten bezorgen of gezellig bij het tentje zelf eten.

Advertentie