Direct naar de inhoud

vrijdag 6 november 2026

BinnenlandDe Stentor

WaterMuzeFestival in Zwartsluis gooit voor dit jaar de handdoek: ‘Prijzen voor podia, licht en beveiliging flink gestegen’

Van huiskamerconcert naar een heus WaterMuzeFestival, met het toen nog relatief onbekende Son Mieux als een van de grote ontdekkingen. Organisator Ivo Eenkhoorn kijkt met trots terug op het evenement, maar zet voor dit jaar een streep door het festival. Door oplopende kosten is het lastig de begroting rond te krijgen. Dat zorgt voor stress. ,,En slapeloze nachten.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandstedendriehoek.nl

ApoldroNU – Wie de jeugd heeft…

Wie de jeugd heeft….. Die uitdrukking gaat niet helemáál meer op. Momenteel is ruim helft van onze volwassen bevolking vijftig-plus (overigens niet af te lezen aan het aantal Kamerzetels van de partij met die naam). ‘n Paar cijfers.

Advertentie