Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlandpersbureau-ameland.nl

Waddentoerisme beter aan laten sluiten op Werelderfgoedstatus

Onder aanvoering van Visit Wadden moet het toeristische aanbod in het Waddengebied beter gaan aansluiten op de status van Werelderfgoed Waddenzee. Daarom worden er de komende vier jaar onder andere 200 gidsen opgeleid en 200 Waddenambassadeurs benoemd. Die krijgen de opdracht het verhaal van UNESCO Werelderfgoed beter voor het voetlicht te brengen. Ook worden op grote schaal ondernemers in het Waddengebied gestimuleerd om nieuw duurzaam aanbod voor de toeristische markt te ontwikkelen.

Lees het volledige artikel bij persbureau-ameland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanduitgeester.nl

Historische rondleiding door Fort bij Krommeniedijk

UITGEEST/KROMMENIE - Elke eerste zaterdag van de maand is er een historische rondleiding in het Fort bij Krommeniedijk, één de 46 forten van de Stelling van Amsterdam (deel van de Hollandse Waterlinies en Unesco Werelderfgoed).

BinnenlandRTV Noord

Erop of eronder, wie redt het WEC?

Wie reikt het Werelderfgoedcentrum Waddenzee de helpende hand? De komende dagen moet blijken of het WEC in Lauwersoog de resterende bijna twee miljoen euro bijeenkrijgt en zo het voortbestaan kan veiligstellen.

Advertentie