Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Binnenlandrtvhattem.nl

VVD’er Okyay Örgüt wil beeldkwaliteitseisen ’t Veen beter snappen – en toetsbaar maken

Okyay Örgüt, commissielid binnen de VVD-fractie, zet de gemeente aan het werk. Hij is van mening dat er begrijpelijker geschreven moet worden. Begin juni stuurt hij het college een officieel schrijven, schriftelijke vragen zoals dat genoemd wordt: ‘In de beleidsregel afwegingskader initiatieven ’t Veen worden verschillende passages gebruikt die voor leken – waaronder inwoners én volksvertegenwoordigers – moeilijk te begrijpen zijn. Daarnaast moet het duidelijk zijn wat er wordt gevraagd van ontwerpers en ontwikkelaars.’ En: ‘De VVD-fractie in Hattem is van mening dat beeldkwaliteitseisen helder en toetsbaar moeten zijn.’

Lees het volledige artikel bij rtvhattem.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrtvhattem.nl

Rondje IJssel brengt mensen samen

Donderdag wordt het weer een mooi Rondje IJssel van 10.00 tot 11.00 uur. Twee bijzondere gasten, twee heel verschillende werelden, maar met één duidelijke overeenkomst: mensen samenbrengen in Hattem en omgeving!

Binnenlandrtvhattem.nl

Kerken starten Actie Onderdak voor statushouders

De gezamenlijke kerkgenootschappen in Nederland zijn op 21 oktober gestart met Actie Onderdak. Met het initiatief willen zij statushouders, vooral gezinnen die wachten op huisvesting in hun gemeente, tijdelijk onderdak bieden.

Advertentie