Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

Binnenlandhetklaverblad.nl

Vught zal ‘ravijnjaar’ zonder veel problemen overleven

Afgelopen zondag vertelde Sharon Dijksma, burgemeester van Utrecht en voorzitter van de Vereniging van Nederlandse gemeenten (VNG), in het programma Buitenhof dat veel gemeenten in 2025 al in de financiële problemen komen, terwijl 2026 pas wordt aangeduid als het ‘ravijnjaar’. De tekorten bij  gemeenten lopen zodanig op dat bezuinigingen op subsidies aan verenigingen, zwembaden, bibliotheken en speeltuinen onvermijdelijk worden. Zo moet b.v. Amsterdam voor 2025 de OZB al met 25% verhogen en  Utrecht met 12%.

Lees het volledige artikel bij hetklaverblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandhelvoirt.net

Herdenkingen WOII op den Distelberg

HELVOIRT – 23 oktober 2026. Op zondag 1 november 2026 worden door de Werkgroep Herdenkingen WOII Distelberg de jaarlijkse herdenkingen gehouden bij het monument Kruis in de duinen en bij het monument aan de Distelberg te Helvoirt.

BinnenlandBrabants Centrum

Ierse muziek op De Kleine Aarde

Liefhebbers van Ierse muziek kunnen zondag 25 oktober terecht bij Plaats De Kleine Aarde aan Het Klaverblad 13 in Boxtel. Daar vindt van 14.00 tot 16.30 uur de maandelijkse Ierse Sessie plaats. De entree is gratis.

Advertentie