Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Binnenlandbarendrechtsdagblad.nl

Voorbereidingen voor bouw van EDGE Coolsingel in Rotterdam

Eindelijk weer activiteit in de bouwput aan de Coolsingel in Rotterdam tussen bankgebouw ABN/AMRO en het Holbeinhuis. Eerder werd hier het bekende kantoor- en winkelgebouw De Utrecht van 'De Utrecht' NV Levensverzekerings Maatschappij gesloopt, vooral bekend in de naoorlogse periode als een beeldbepalend gebouw met belangrijke blikvangers Boekhandel De Slegte en de stoffenzaak Schröder.

Lees het volledige artikel bij barendrechtsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandvastgoeddata.nl

Neste huurt 1.335 m² in EDGE Coolsingel in Rotterdam

Neste heeft een huurovereenkomst gesloten voor 1.335 m² kantoorruimte op de zesde verdieping van EDGE Coolsingel in Rotterdam. De producent van duurzame vliegtuigbrandstof en hernieuwbare diesel neemt de ruimte in de zomer van 2027 in gebruik.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Genomineerden Lieven de Key Penning 2026 bekend

De genomineerden voor de Lieven de Key Penning 2026 zijn bekend. Vanaf dinsdag tot en met zondag 22 november kan het publiek stemmen op zijn favoriet voor de Haarlemse architectuurprijs. Uiteraard wijst ook de vakjury een winnaar aan.

Advertentie