Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Binnenlandridderkerksdagblad.nl

Volop werkzaamheden aan de trambanen op het Weena

Niet alleen op het plein rond de bekende fontein wordt hard gewerkt aan het Hofplein maar ook in de aan- en afvoer vanaf de tramlijnen op het Weena in Rotterdam. De drukke tramhaltes en trambanen (foto) zijn door de werkzaamheden verdwenen en de trams rijden daarom voorlopig gedwongen om. Die werkzaamheden duren nog tot 22 november.

Lees het volledige artikel bij ridderkerksdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandsleutelstad.nl

Stormschade in Leidse regio te overzien

De harde wind heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in Leiden tot weinig meldingen van stormschade geleid. Op de Rijn en Schiekade brak een grote tak van een boom af. De brandweer heeft de tak afgezaagd en aan de kant gelegd.

Binnenlandsleutelstad.nl

Brand in meterkast snel onder controle

De brandweer heeft vrijdagmiddag een brandje in een meterkast van een woning aan de Rijn en Schiekade in Leiden in de kiem gesmoord. In de meterkast is mogelijk kortsluiting ontstaan, waarna de boel in brand vloog.

Advertentie