Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandIn en om Ootmarsum

Volgende driepunter voor KOSC

Dankzij een verdiende 2-0 winst op Buurse heeft het eerste van KOSC de volgende driepunter aan het totaal toegevoegd. De Ootmarsumse voetbalclub heeft inmiddels 18 punten en wordt op de voet, één punt,  gevolgd door het verrassende Manderveen. Nog meer goed nieuws, want trainer/coach Walter Weghorst vertelde na de wedstrijd dat hij voor een jaar bij KOSC heeft bijgetekend. Daarnaast was er in dit duel het debuut van Bram Veldhuis in de Ootmarsumse hoofdmacht.

Lees het volledige artikel bij In en om Ootmarsum

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandIn en om Ootmarsum

Sterke wedstrijd KOSC levert drie punten op

Tegen het nog ongeslagen Delden, dat na twee wedstrijden de maximale score behaalde, speelde KOSC een sterke wedstrijd. De beste match dit seizoen en dat leverde niet alleen een 4-0 score op, maar ook nog eens drie punten.

BinnenlandIn en om Ootmarsum

KOSC wint na spannende pot van La Première

Het is KOSC opnieuw gelukt om drie punten toe te voegen aan het nog prille totaal in deze competitie. Na een spannend potje was het de jonge Xen Brandehof, die de beslissende treffer op zijn naam bracht. Het werd na een spannende pot 2-1 voor de thuisploeg.