Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandbd.nl

Vijf dingen die opvallen in dit helemaal vernieuwde Tilburgse stadspark

Alsof er vanachter elke struik een bandiet op de weg kon springen. Stadspark Oude Dijk was jarenlang vooral een donkere plek waar weinig Tilburgers kwamen om te ontspannen. Nu is het park flink opgeknapt en ligt het er als nieuw bij. Wat valt op?

Lees het volledige artikel bij bd.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandbrabantscentrum.nl

Ploegersland installeert leutmonarch

De installatie van Prins(es) Carnaval van Ploegersland wordt zaterdag 31 oktober gehouden in zaal De Serenade te Liempde aan de Oude Dijk 117. De feestavond begint om 20.30 uur.

Binnenlandbndestem.nl

Lezing in Tilburg over terugkeer van de bever

Wiet van Bragt geeft in Tilburg een lezing over de herintroductie van de bever in Nederland. Woensdag 18 november spreekt de beleidsadviseur natuur van waterschap Aa en Maas om 19.30 uur in de Huiskamer van het Spoorpark.

Binnenlandbrabantscentrum.nl

Installatie Ploegersprins

De installatie van Prins(es) Carnaval van Ploegersland wordt zaterdag 31 oktober gehouden in zaal De Serenade te Liempde aan de Oude Dijk 114. De feestavond begint om 20.30 uur.

Advertentie