Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Binnenlandschiedam24.nl

Vier maanden cel geëist tegen bedreiger van Cor Lamers

SCHIEDAM - Het Openbaar Ministerie wil dat Bestun A. vier maanden de gevangenis is gaat. Hij heeft er al 35 dagen op zitten, in voorarrest. De 33-jarige Schiedammer wordt ervan verdacht in 2021 Cor Lamers te hebben bedreigd. Die was toen burgemeester van de stad.

Lees het volledige artikel bij schiedam24.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrodi.nl

Sinterklaas komt dit jaar aan in de Lange Haven

Op zaterdag 14 november 2026 staat Schiedam Centrum weer helemaal in het teken van Sinterklaas. Samen met zijn Pieten vaart de Sint de historische binnenstad binnen, waar honderden kinderen hem feestelijk kunnen verwelkomen.

Binnenlandrtvmiddenholland.nl

Gemeente koopt voor 4,9 miljoen Glazenmakerweg 1

De gemeente Woerden heeft een bestaand pand gekocht aan de Glazenmakersweg 1. Het gebouw en de grond moeten een oplossing bieden voor de verschillende huisvestingsvraagstukken waar de gemeente mee zit. De koop heeft €4.950.000 gekost.