Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

BinnenlandGemeente Pijnacker-Nootdorp

Verlenging samenwerking met jeugdfonds Sport en Cultuur

Het college van Pijnacker-Nootdorp heeft onlangs besloten de samenwerking met het Jeugdfonds Sport en Cultuur met drie jaar te verlengen. De samenwerkingsovereenkomst werd op 20 december getekend door wethouder Marieke van Bijnen en vice-voorzitter Jan Waaijer van het Jeugdfonds Zuid-Holland, tijdens een les van balletstudio Belinda in theater CulturA & Zo.

Lees het volledige artikel bij Gemeente Pijnacker-Nootdorp

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

Mensen met laag inkomen sporten minder, ziet CBS

DEN HAAG (ANP) - Vooral mensen met een laag inkomen sporten minder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van nieuw onderzoek. Tegelijkertijd ziet het statistiekbureau dat het verschil met de hogere inkomens groeit.

Binnenlandomroepbrabant.nl

Waalre biedt financiële steun voor sport en cultuur

De gemeente Waalre biedt via het Volwassenenfonds Sport & Cultuur steun aan volwassenen die een laag inkomen hebben. Het fonds zorgt ervoor dat activiteiten zoals voetbal, fitness, zwemmen, dansen en muzieklessen betaalbaar worden.

Advertentie