Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlanddestentor.nl

Verknocht aan Veessen en de IJssel

Hij zit nu zo’n dertig jaar in de horeca en in die tijd kruiste hotel-café-restaurant ‘IJsselzicht’ in Veessen drie keer het pad van de kleurrijke 56-jarige horecaman Nol Jansen. Eind jaren zeventig ontwierp de Apeldoorner, die afstudeerde aan de Hogere Zeevaartschool in Vlissingen, de camping en jachthaven. Eind jaren tachtig kocht hij het van de bank om het tien jaar later eerst te huren en in 2004 met zijn levenspartner Henny Kuijpers weer te kopen.

Lees het volledige artikel bij destentor.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddestentor.nl

Stroomstoring in Veessen opgelost

In Veessen zijn zaterdag dertig tot vijftig huishoudens getroffen door een stroomstoring. Als gevolg hiervan zaten twee straten ruim anderhalf uur zonder stroom.

Binnenlanddestentor.nl

Stroomstoring in Veessen aan de gang

In Veessen zijn op dit moment dertig tot vijftig huishoudens getroffen door een stroomstoring. Hierdoor zitten twee straten al bijna een uur zonder stroom. Een monteur is ter plaatse.

Advertentie