Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Binnenlandparkstadveendam.nl

Veendam 1894 is genadig voor HS’88: 0-3

Veendam 1894 herstelde zich prima van de zeperd vorige week tegen FC Zuidlaren. Het won dik en dik verdiend met slechts drie doelpunten verschil onder een aangenaam februari-zonnetje in Hoogezand van een onmachtig HS’88. Het enige wat je de formatie van hoofdtrainer Armand Mac Andrew achteraf kon verwijten, was dat de uitslag veel groter had kunnen zijn tegen de laagvlieger uit 3 R. Eigenlijk had moeten zijn. De geelzwarten voetbalden bij vlagen uitstekend op een wel erg slechte grasmat. Het enorme krachtsverschil op het abominabele veld werd daarom uitgedrukt in een veel te magere score. De middenlinie van de Veendammers heerste, de defensie liet nauwelijks steken vallen en de aanval was bij voortduring dreigend. Waarom stokte de teller op het scorebord dan bij 0-3? Hoe hadden centrumverdediger Wessel Bieze en hoofdtrainer Mac Andrew deze té mager uitgevallen overwinning, op een vooral in de tweede helft gegroepeerd spelende thuisclub, beleefd? En is het bouwen aan een toekomstig bestendig team belangrijker dan een eventueel kampioenschap? Of kunnen beide ook samen gaan?

Lees het volledige artikel bij parkstadveendam.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandParkstad Veendam

Zuur verlies Veendam 1894 in Delfzijl

Vooraf was het in de vierde competitieronde voor zowel de thuisclub NEC Delfzijl als de bezoekers uit de Parkstad voor aanvang van hun duel aanhaken of afhaken. Veendam had tot vandaag 6 punten verzameld en de ploeg van trainer/coach Roy Kamps 4 punten.

BinnenlandParkstad Veendam

Veendam 1894 overklast Loppersum: 6-0

In de vijfde competitieronde deed Veendam 1894 van zich spreken. De jonge formatie van hoofdtrainer Armand Mac Andrew en de deze keer weer aanwezige assistent-trainer Swawek Andrzejewski wervelde bij tijd en wijle dat het een lieve lust was aan De Langeleegte.

Advertentie