Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

BinnenlandOOG TV

Vanaf 10 december veel nieuwe aankomst- en vertrektijden voor bussen in Groningen

Busvervoerder Qbuzz start op zondag 10 december met haar nieuwe dienstregeling. Daardoor veranderen de aankomst- en vertrektijden van veel buslijnen in Groningen. Ook komt er een spitslijn te vervallen en rijdt een aantal buslijnen via andere routes.

Lees het volledige artikel bij OOG TV

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandgroningen.nieuws.nl

Veranderingen op route en extra brug bij 4 Mijl

Komende zondag 11 oktober is het tijd voor de 4 Mijl. Het jaarlijkse hardloopevenement van Haren naar Groningen heeft dit jaar een verandering op de route en ook is er een extra brug, dat zorgt voor minder hinder voor fietsers en voetgangers.

Binnenlandgroningenbereikbaar.nl

De 4 Mijl, dit is er dit jaar anders

Op zondag 11 oktober is het weer tijd voor de 4 Mijl! Dit jaarlijkse hardloopevenement van Haren naar Groningen heeft dit jaar wat veranderd en dat heeft invloed op de bereikbaarheid van de stad. We zetten het voor je op een rijtje. 

Advertentie