Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Binnenlandbiltschecourant.nl

Van online les naar veilige bubbels

Soms voelt ze zich door al het corona-gedoe meer crisismanager dan directeur van een basisschool. Toch overheerst vooral bewondering voor de aanpak van wat sinds januari ‘haar’ school is. Peggy van Holst Pellekaan begon tijdens de 2e lockdown als directeur van de Nijepoort in Groenekan. ‘Ik mis de normale omgang met kinderen en ouders’.

Lees het volledige artikel bij biltschecourant.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandVierklank.nl

3-D onderzoek in kerk Westbroek

De muurschilderingen in de Nederlands Hervormde Kerk van Westbroek worden voor zowel historici als kunsthistorici almaar interessanter.

BinnenlandVierklank.nl

Pompoensoep voor reuzeveel leerlingen

Het wordt al een traditie: soep op school voor basisschoolleerlingen. Begin oktober kregen 1500 kinderen in gemeente De Bilt in de klas pompoensoep geserveerd. De gezonde lunch is het eerste onderdeel van de Biltse Duurzame Schoolweken.