Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandamstelveen.nl

Tweede buitenkunst wandelroute gelanceerd in Amstelveen Zuid

Na het succes van de eerste wandelroute buitenkunst is donderdag 19 februari de tweede route gelanceerd, ditmaal in Amstelveen Zuid. De gemeente wil hiermee kunst in de openbare ruimte beter zichtbaar en toegankelijk maken. Met behulp van naambordjes en QR-codes krijgen voorbijgangers directe toegang tot verhalen, beelden en achtergrondinformatie over de kunstwerken die zij onderweg tegenkomen.

Lees het volledige artikel bij amstelveen.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddagelijksestandaard.nl

Vlaardingen zegt nul tegen Van den Brink

Elke gemeente in Nederland moest uiterlijk 28 oktober aan Den Haag laten weten hoeveel asielzoekers ze in de tweede ronde van de Spreidingswet wil opvangen. Vlaardingen vulde een getal in.

Binnenlandamstelveenblog.nl

Weer felicitaties voor horeca

Weer feliciteerde wethouder Herbert Raat van Economische Zaken namens het gemeentebestuur een horecaonderneming. Deze keer was dat café-restaurant Abina, waarvan Laurens Janssen en Jeffrey Oudshoorn al 25 jaar eigenaren zijn.

Advertentie