Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

Binnenlandomroepwest.nl

Twee jaar cel en 'lichte' tbs voor jihadverdachte die zich bij IS wilde aansluiten

NAALDWIJK - Tareq S. uit Naaldwijk krijgt twee jaar cel voor zijn plannen om uit te reizen en te gaan vechten voor terreurgroep Islamitische Staat (IS). De rechter legt hem geen tbs met dwangverpleging op, zoals was geëist door het OM, maar wel de mildere variant: tbs met voorwaarden. De man moet zich dus wel laten behandelen aan zijn psychische stoornis.

Lees het volledige artikel bij omroepwest.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AlgemeenNOS

Dodental ebola opgelopen tot boven de 5000

De ebola-uitbraak in Congo heeft inmiddels aan 5000 mensen het leven gekost, melden gezondheidsdiensten in het land. Eerder deze week werd al gemeld dat de ziekte bij ruim 10.000 mensen officieel is vastgesteld.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

Baalprijs uien stijgt ondanks onrust in export

De baalprijs van uien zet deze week een stap omhoog, met vooral een goede vraag naar middels. Toch loopt de export niet op rolletjes. Verstoringen in de scheepvaart, een overvoerde markt in Senegal en kwaliteitsproblemen zorgen voor onrust.

Advertentie