Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

BinnenlandBlik op Nieuws

Tuin als tweede woonkamer steeds populairder: buiten is het nieuwe binnen

Woonbeurzen en tuinwinkels zien het duidelijk: de Nederlandse tuin is langzaam maar zeker aan het veranderen van een zomers toevluchtsoord naar een plek waar alle seizoenen van genoten kan worden. Men wil namelijk ook in de herfst en de winter comfortabel, duurzaam en sfeervol buiten kunnen zitten.

Lees het volledige artikel bij Blik op Nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

Koop dit jaren ’80-icoon met een tumultueus verleden

Tegenwoordig kun je daadwerkelijk met je auto praten, maar in de 80s was dat nog pure science fiction. We refereren natuurlijk naar Knight Industries Two Thousand, beter bekend als KITT. Een replica van deze auto wordt nu geveild.

Tech & MediaDraadbreuk

Boren en schroeven in een keer met de Flip Drill

Wie weleens klust, kent het ritueel: voorboor de gaten, wissel het bitje, draai de schroeven vast, wissel terug. SKIL wil dat ritueel afschaffen met de Flip Drill, een accuboor met een draaibare kop die twee bithouders tegelijk heeft.

Advertentie