Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandDe Castricummer

Trio Wilde Eend speelt ‘De poppenspeler van Warschau’

Limmen – Valt er ooit iets te leren van een oorlog? En hoe blijf je overeind als je er middenin zit? Trio Wilde Eend speelt het verhaal van de joodse tiener Mika Hernsteyn die tijdens de Tweede Wereldoorlog in het getto van Warschau probeert te overleven.

Lees het volledige artikel bij De Castricummer

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Muziekzeelandnet.nl

Keltische harp en folkmuziek

De mannen van Windbroke keren terug naar wat zij ervaren als de essentie van de traditionele Keltische muziek. Muziek zoals die wordt gespeeld in bijvoorbeeld Ierse Pub’s waar muzikanten samenkomen om hun oude tunes en songs met elkaar te delen.

Binnenlandflessenpostuitegmond.nl

Koor New Voice naar Korenfestival Limmen

Het Egmondse koor New Voice treedt op zondag 25 oktober twee keer op tijdens het Korenfestival in Limmen. Vanaf 13.00 uur staat daar een heel korenspektakel te gebeuren: op vier locaties treden in totaal twaalf koren op met wisselende stijl.