Direct naar de inhoud

vrijdag 6 november 2026

Binnenlandgooieneemlander.nl

Tekening van wereldberoemde Pissarro onder de hamer: droomstart voor veilinghuis op ’s-Gravelandse buitenplaats Schaep en Burgh

De opgestapte Hilversumse wethouder Karin Walters is inderdaad met haar man, dochter en schoonzoon naar Rusland vertrokken. Walters ontkende eerder die plannen te hebben en stapte ze op als wethouder naar aanleiding van de geruchten over een verhuizing. Een interview met Walters’ dochter en schoonzoon op een Russisch YouTube-kanaal en dertig vlogs laten zien dat ze in Rusland toch een boerderij zoeken.

Lees het volledige artikel bij gooieneemlander.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepcastricum.nl

Hoe maak je een dorp gelukkig?

CASTRICUM - Op de tweede avond van het op te richten gemeenschapsfonds De Duinpot komt Herman Poos uit Vreeland op 24 november naar Castricum om te delen wat dorpsgeluk vraagt en wat Castricum daarvan kan leren.

Advertentie