Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandgva.be

Technopolis kent dankzij buitenactiviteiten erg succesvolle zomer: “60 procent meer bezoekers”

Technopolis in Mechelen kende een erg succesvolle zomervakantie. In juli en augustus bezochten 57.000 mensen het wetenschappelijk doe-centrum. Dat is 60 procent meer dan vorig jaar en goed voor de vierde beste zomer sinds de oprichting in 2000. “We waren tot nu toe een plek die vooral op regendagen populair was. Veel zon was nefast voor onze bezoekers. Daar hebben we dit jaar heel bewust op ingespeeld”, zegt Ester Blockx van Technopolis.

Lees het volledige artikel bij gva.be

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandhln.be

Ontdek hier het HLN Gemeenterapport van Nieuwpoort

De stemmen zijn geteld, de resultaten gekend en de Beste Gemeente van Vlaanderen is vrijdagavond live in VTM NIEUWS bekendgemaakt: Merksplas, in de provincie Antwerpen, gaat met de titel aan de haal. Benieuwd naar de score van Nieuwpoort?

Binnenlandhln.be

Ontdek hier het HLN Gemeenterapport van Hasselt

De stemmen zijn geteld, de resultaten gekend en de Beste Gemeente van Vlaanderen is vrijdagavond live in VTM NIEUWS bekendgemaakt: Merksplas, in de provincie Antwerpen, gaat met de titel aan de haal. Benieuwd naar de score van Hasselt?

Advertentie