Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Binnenlandbarendrechtsdagblad.nl

Taner Bayram gekozen tot speler van het jaar bij BVV Barendrecht

De Speler van het Seizoen-verkiezing is dit jaar bij BVV Barendrecht in ere hersteld. Tot een aantal jaar terug werd aan de hand van de beoordelingen van een groep trouwe volgers de best presterende speler verkozen, die aan het einde van het seizoen deze eretitel en de bijbehorende wisseltrofee kreeg uitgereikt. Danny Monster, nog altijd sterkhouder bij de rood/witten, werd in 2018 de laatste speler die de bokaal kreeg. Hij kreeg zaterdag een opvolger in Taner Bayram. Over dertig wedstrijden behaalde hij de hoogste score. Elke wedstrijd worden de spelers van Barendrecht door verschillende mensen beoordeeld.

Lees het volledige artikel bij barendrechtsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandafc.nl

Barendrecht - AFC voorbeschouwing

Zaterdag 17 oktober 2026 gaat de 91 kilometer lange reis van ons aller eerste naar Sportpark de Bongerd, sinds 1976 het riante onderkomen van de Barendrechtse Voetbalvereniging (BVV) Barendrecht. De rood-witten doen het dit seizoen verrassend goed.

Binnenlandvoetbalrotterdam.nl

Barendrecht laat AFC kansloos op De Bongerd |

Barendrecht heeft zich zaterdag knap hersteld van de kansloze 4-0 nederlaag bij De Treffers. Op het eigen sportpark De Bongerd werd AFC met 4-1 geklopt. Vooral na de rust lieten de rood-witten bij vlagen wervelend spel zien.

Advertentie