Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Sukerbiet Trailrun Lemele voor het goede doel volgend jaar groter opgezet: ‘We hebben veel mensen teleur moeten stellen’

De Sukerbiet Trailrun op de heuvels van Lemele trok zondag weer veel hardlopers over de startstreep. Met een flink aantal hoogtemeters en los zand was het doorbijten. ,,Ik heb echt te veel gebruikt vanmorgen, ik heb me niet gespaard.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddetoren.net

Regionale aangepaste dienst

D.V. zondag 8 november 2026 is er om 15.00 uur in ‘De Regenboog’, Grotestraat 127 te Nijverdal een aangepaste kerkdienst, die wordt georganiseerd door Sien – Regio Ommen.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Harde kern ADO incasseert tweemaal een harde klap

Het nieuws dat Robin Peter als trainer ADO als bij donderslag heeft verlaten, is voor de harde kern een harde klap die moet worden geïncasseerd. Terwijl het juist de bedoeling was dat zij er een paar uit zouden delen, afgelopen zaterdag.

Advertentie