Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Studenten filmen emotionele beklimming van de Mont Ventoux: ‘Dit vergeet je nooit meer’

Ze filmen huilende fietsers, luisteren naar verhalen over overleden geliefden en pinken zelf hun tranen weg. Acht studenten van het Deltion College in Zwolle volgden meer dan 300 mensen die de Mont Ventoux beklimmen tegen kanker. „We dachten echt: dit is behoorlijk heftig.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbaldeventervoetbal.nl

Terwolde wint overtuigend met 6-0 van Nieuw Heeten

Terwolde heeft zondagmiddag uitstekende zaken gedaan tegen directe concurrent Nieuw Heeten. De blauwhemden waren op het eigen sportpark De Woldermarck heer en meester. Onder herfstachtige omstandigheden won het met liefst 6-0.

Binnenlanddeventervoetbal.nl

Colmschate wint met 7-1 van vv Emst

De wedstrijd tegen vv Emst begon met een minuut stilte voor Adriaan Groenendijk, onze verzorger. Hij verloor zijn vrouw vrij plotseling. Adriaan is al tientallen jaren als verzorger betrokken bij de club en het eerste elftal.

Advertentie