Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandOmroep Brabant

Stratenmaker Gerwin moest noodgedwongen stoppen: 'Let goed op jezelf'

Als het aan de arbeidsinspectie ligt, moeten stratenmakers zoveel mogelijk met machines gaan werken. Ze mogen minder op hun knieën en met de hand werken, zodat ze hun pensioen zo gezond mogelijk halen. Maar niet iedereen is het daarmee eens. Stratenmaker Gerwin de Jong uit Oudenbosch viel zelf op 38-jarige leeftijd uit door artrose in zijn handen, maar ook hij zet vraagtekens bij het ingrijpen van de inspectie. "Er moet meer naar de mens gekeken worden, niet alleen naar de regels.”

Lees het volledige artikel bij Omroep Brabant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandden-bosch.nieuws.nl

Dode gevonden in Den Bosch

In den Bosch is zondagavond op een boot aan de Citadellaan een dode gevonden. Het is nog niet duidelijk wat er is gebeurd.

BuitenlandReformatorisch Dagblad

Brandstofprijzen doen autoliefhebber Benjamin weinig pijn

Benjamin van Asselt (19) werkt in Barneveld bij autobedrijf Van Herick. Hij tankt een Nissan Qashqai van de zaak vol. Thuis heeft hij een Renault Twingo. „En voor in het weekend een wat duurdere sportwagen. Ja, ik heb een dure hobby.

Advertentie