Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Binnenlandad.nl

Stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen? Dat kan in Noordenveld op deze twintig plekken

Wie 18 maart gaat stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen in Noordenveld kan bij twintig stemlokalen terecht. Dat zijn er minder dan tijdens de Tweede Kamerverkiezingen in oktober vorig jaar, toen waren het er 22. Dat blijkt uit data van de Open State Foundation.

Lees het volledige artikel bij ad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Tech & MediaAutomatiseringsgids

Rijk blijft op Facebook, ondanks privacy-bezwaren

In een brief aan de Tweede Kamer vraagt The Firewall, samen met een lijst maatschappelijke organisaties, aan de overheid om vooral te stoppen met Facebook. Ze zien het gebruik van Facebook als ondermijning van de democratie.

Politiekrtvzulthe.nl

Nieuwe voorman GB Noordenveld in Politiek op zaterdag

De nieuwe fractievoorzitter Armein Sikkenga uit Roden van Gemeentebelangen Noordenveld is komende zaterdag 30 oktober te gast in Politiek op zaterdag. Sikkenga is aangewezen als opvolger van Richard Veurman die onlangs is vertrokken.

Advertentie