Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandBN De Stem

Stamcellen van zijn broer redden het leven van Ronald: ‘Nooit geweten dat een mens zo ziek kan zijn'

De stamcellen van broer Toon hebben het leven van kankerpatiënt Ronald Gerritsen uit Doetinchem gered. Dat hij nog leeft is weinig minder dan een wonder. Inmiddels hebben dochter Kathie en schoondochter Merel ook besloten stamcellen te doneren.

Lees het volledige artikel bij BN De Stem

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Sportwijchen.nieuws.nl

Laura Smulders wint wereldbeker BMX

BMX'ster Laura Smulders uit Wijchen heeft in het Amerikaanse Sarasota (Florida) voor de zesde keer de wereldbeker veroverd. Smulders had zaterdag nog de leiding in het klassement verloren aan de Britse Bethany Shriever.

Binnenlandmooisonenbreugel.nl

Het Troostspoor, voor wie troost zoekt of wil geven

Son en Breugel - We hebben afgesproken op de hoek van de Nachtegaallaan en de Koekoeklaan, aan de rand van het bos waar het Troostspoor begint. Merel komt met zachte tred aangelopen en kijkt Wil, onze fotograaf, en mij onderzoekend aan.

Advertentie