Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandRoosendaal Today

Sportfondsen reageert op verhaal over zwembad De Stok: Veel klopt er niet

ROOSENDAAL – Vorige week kwam de politieke partij Roosendaalse Lijst naar buiten met een verhaal over zwembad De Stok. Een gezin zou daar van de ene in de andere teleurstelling terecht zijn gekomen omdat er heel veel mis was. Volgens een woordvoerder van Sportfondsen, dat de locatie beheert, klopt er meer niet dan wel van die beweringen.

Lees het volledige artikel bij Roosendaal Today

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandhalsterse-zuidwestkrant.nl

Nachtafsluiting A4 + A58

REGIO - De A4 en de A58 worden in november enkele nachten afgesloten voor onderhoud door Rijkswaterstaat. Let op: op- en afritten kunnen tot 60 minuten eerder worden afgesloten dan de vermelde begintijd van de werkzaamheden.

Binnenlanddalfsennet.nl

Foto’s Dalfsen by night (2)

DALFSEN – Vorige week lieten we u ook al een aantal foto’s zien van onze gastreporter Ruud, die mee gaat doen aan een fotowedstrijd. Toen toonden we deze foto’s.

Advertentie