Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandSchiedams nieuws

SPIJKENISSERBRUG WACHT GRONDIGE RENOVATIE PER 2024

SPIJKENISSE- Na 45 jaar intensief gebruik is de Spijkenissebrug toe aan een grondige renovatie. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in 2024 en 2025 en zullen onvermijdelijk hinder veroorzaken voor zowel het wegverkeer als de scheepvaart. Om de overlast zo veel mogelijk te beperken, zal Rijkswaterstaat de werkzaamheden waar mogelijk buiten de spitsuren en in de vakantieperiodes uitvoeren. Ook zal Rijkswaterstaat alternatieve routes en vervoersmiddelen aanbieden aan de weggebruikers en de scheepvaart.

Lees het volledige artikel bij Schiedams nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandGrootnissewaard.nl

Nachtelijke afsluiting Botlekbrug

In verband met regulier onderhoud is de Botlekbrug (A15) afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers, en de Oude Maas is gestremd voor de hoge scheepvaart van:

BinnenlandRTV Rijnmond

Let op! Aan deze brug en wegen wordt deze week gewerkt

Deze week moet je als automobilist vooral rekening houden met werkzaamheden rond de A15 (zuidelijke ring). Bij knooppunt Vaanplein en de afrit Charlois-Heijplaat zijn ze meerdere nachten bezig. Ook de Botlekbrug is twee nachten afgesloten.

Advertentie