Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Binnenlanddetoren.net

SDG viert jubileum

In 2025 bestaat muziekvereniging Soli Deo Gloria uit Ommen maar liefst 90 jaar. Een prachtige mijlpaal die de vereniging natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laat gaan. Het hele jaar staan diverse muzikale activiteiten gepland. Op zaterdag 8 maart start het jubileumjaar feestelijk met het bijzondere ‘Liefde voor Muziek’ concert. Het concert vindt plaats in MFC De Carrousel in Ommen begint om 19.30 uur. Vanaf 19.00 uur is de zaal open.

Lees het volledige artikel bij detoren.net

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe combinatie Ridderkerk

Gezellige middag in ‘t Trefpunt

RIDDERKERK - In wijkgebouw ‘t Trefpunt werd op donderdag 15 oktober een gezellige middag gehouden. De dames van het wijkgebouw hadden gezorgd voor een feestelijke bijeenkomst.

BinnenlandEindhoven's Dagblad

Drie voertuigen botsen op Keulsebaan in Boxtel, weg dicht

Drie voertuigen zijn woensdagochtend betrokken geraakt bij een ongeval op de Keulsebaan in Boxtel. Een bestelbus botste achter op een auto, die daardoor tegen een kleine vrachtwagen werd geduwd. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.