Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

BinnenlandMeppeler Courant

Saabs komen niet meer uit Zweden. Saabs komen nu uit Meppel. 'Weer op de weg helpen is beter dan nieuwe auto kopen'

Het meest duurzaam is hergebruik. Dus waarom zou je dat niet zo lang mogelijk doen met een auto? Bij Saab Partners in Meppel krijgt zo’n beetje elk onderdeel een nieuw leven. Waar het kan, wordt de CO2-uitstoot ook nog teruggeschroefd.

Lees het volledige artikel bij Meppeler Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrtvdrenthe.nl

In beeld: Supercar Madness op het TT Circuit

Liefhebbers van snelle auto's konden hun hart ophalen op het TT Circuit in Assen vandaag. Tijdens Supercar Madness stonden honderden bijzondere auto's centraal. Van Ferrari's en Lamborghini's tot Porsche's, BMW M-modellen en Audi RS-modellen.

Binnenlandmaasduinencentraal.nl

Geen geschikte kersboom in de gemeente Bergen te vinden

Nieuw Bergen | Tijdens de commissievergadering van dinsdag 3 november heeft wethouder Van der Aa aangegeven dat er dit jaar geen echte kerstboom op Mosaïque komt te staan. Als alternatief komt er een Fairybell-lichtjesboom.

Advertentie