Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

BinnenlandSteenwijker Courant

Rudie Reinders verlaat na 32 jaar De Tamboer en wordt programmeur van De Meenthe: 'De Tamboer is landelijk een hele grote speler'

Voor Rudie Reinders uit Hoogeveen was theater De Tamboer zijn tweede huis, maar na 32 jaar verruilt hij de Hoogeveense schouwburg voor theater De Meenthe in Steenwijk. Per 1 juli gaat hij in Steenwijkerland aan de slag als programmeur, de functie die hij sinds 2010 ook in Hoogeveen vervulde. In De Tamboer werkte hij op alle afdelingen, maar hij vindt het nu tijd voor een nieuwe uitdaging.

Lees het volledige artikel bij Steenwijker Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnieuwkoops.nl

Programma Kaleidoskoop

Op het programma van theater Kaleidoskoop: Gesneden Koek met de Voorstelling Die Niet Gezien Wil Worden (vanaf 6 jaar), Chantant met “Shaffy en Liesbeth” en Film: Calle Malaga (14+).

Advertentie