Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

Binnenlandmeerbode.nl

Rotaryclub te gast bij Bakkerij Vooges

Aalsmeer – Rotaryclub Aalsmeer Uithoorn houdt naast haar wekelijkse lunchbijeenkomsten met sprekers en andere informatieve onderwerpen, ook regelmatig bedrijfsbezoeken bij bedrijven in de regio. In februari was dat Scheepswerf De Vries, afgelopen week ging de Rotaryclub op bezoek bij Bakkerij Vooges. De leden werden ontvangen door de vorige eigenaren, Wim en Corine Engel. Sinds Wim de zaak overgedragen heeft aan zijn zoon Jasper, heeft Wim tijd gevonden om lid te worden van de Rotaryclub. In zijn inleiding vertelde Wim in het kort de geschiedenis van bakkerij Vooges. De bakkerij is een begrip in Aalsmeer en omgeving en bestaat al meer dan 100 jaar. In 1992 hebben Wim en Corine de winkel overgenomen van Martin Vooges, waar Wim toen al een aantal jaren voor werkte. De liefde voor het bakkersvak werd doorgegeven aan zoon Jasper Engel die in 2013 mede-eigenaar werd en in 2018 de bakkerij overnam van zijn ouders.

Lees het volledige artikel bij meerbode.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandAalsmeer Vandaag

NOA keek achter de schermen bij Vooges

Donderdagochtend 22 oktober bracht Nieuw Ondernemend Aalsmeer (NOA), samen met wethouder Sven Spaargaren, vertegenwoordigers van de gemeente Aalsmeer en de gemeenteraad, een bedrijfsbezoek aan de bakkerij van Vooges in de Visserstraat.

BinnenlandAalsmeer Vandaag

‘Vijf Huwelijken’ in film van de maand

Door: redactie. Mogelijk geïnspireerd op de filmklassieker ‘Four weddings and a funeral’ presenteert Oud Aalsmeer vanaf vandaag de film ‘Vijf huwelijken in ons dorp 1942-1966’ als film van de maand oktober.

Advertentie