Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandOldambt Nu

Politie verricht aanhouding na brand bij ‘rotte kies’

Winschoten – De politie heeft kort na de brand bij Locatie Blaauw aan de Mr. D.U. Stikkerlaan een man aangehouden. Hij word ervan verdacht de brand te hebben aangestoken. Maandagavond was er een brand bij de verpauperde locatie, ook wel de ‘rotte kies van Winschoten’ genoemd.

Lees het volledige artikel bij Oldambt Nu

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandOldambt Nu

Fatbike en auto botsen op kruising in Winschoten

Winschoten – Op de kruising van de Mr. D.U. Stikkerlaan met de Parklaan in Winschoten zijn maandagmiddag een auto en een fatbike met elkaar in botsing gekomen. De politie kreeg rond 15.10 uur een melding van het ongeval.

Binnenlandwesterwoldeactueel.nl

Nieuws Damclub Winschoten

Woensdagavond komen de senioren in actie in het gebouw van S.V. Bovenburen in Winschoten. De wedstrijden beginnen om 19:00 uur onder een speeltempo van “Fischer 40 + 1” oftewel 40 basisminuten + 1 bonusminuut per zet.

Advertentie