Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandTexelse Courant

Plan huidverbetering van a tot z in De Koog

“We gaan lekker. Het team van Beauty Outline is fijn en de medewerkers zijn zich verder aan het specialiseren op tal van gebieden, zoals huidverbetering - bij bijvoorbeeld acnéklachten - en pedicure.” Aan het woord Martine van Hintumn, eigenaresse van de salon aan de Nikadel in De Koog. “Men kan bij ons onder meer terecht voor gezichtsbehandelingen en permanente make-up.”

Lees het volledige artikel bij Texelse Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandTexelse Courant

Dorpsstraat De Koog geen onderdeel visie Stappeland

In de gemeenteraad kwam woensdagavond opnieuw de toekomst van het centrum van De Koog ter sprake. Er wordt gewerkt aan een visie voor het gebied dat Stappeland heet; grofweg de Nikadel, de grote parkeerplaats en kartbaan daarachter.

Binnenlandtexelsecourant.nl

Kofferbakmarkt De Koog

Kofferbakmarkt op het achterste parkeerterrein Nikadel in De Koog. Van 9.00 uur tot 13.00 uur kunt u snuffelen tussen de koopjes.

Advertentie