Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandmarketingreport.nl

Pim Smeets versterkt creatief team Fightclub in Breda

Creatief Pim Smeets heeft zich aangesloten bij Fightclub. Hij verruilt Amsterdam voor Breda, waar hij het creatieve team van het bureau komt versterken. Pim Smeets werkte eerder bij Natwerk en neemt zijn ervaring en portfolio mee naar zijn rol bij het bureau.

Lees het volledige artikel bij marketingreport.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingtribune.nl

Een sterke propositie vraagt om keuzes

Een aantrekkelijk aanbod ontwikkelen is één ding. Zorgen dat klanten ervoor kiezen, is iets anders. En dan moet een organisatie de belofte ook nog waarmaken. Tijdens Het Propositie Event 2026 in Utrecht kwamen verschillende kanten van die uitdaging aan bod.

Marketingmarketingreport.nl

Cees Faes: Het urenmodel van bureaus is pervers

Bij Marketing Report TV is Cees Faes te gast, oprichter en managing director van Fightclub. Met Bas Vlugt praat hij overde toekomst van bureaus, de gevolgen van AI voor hun verdienmodellen en de financiële waarde van merken.

Advertentie