Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandDe Gelderlander

Petje, tatoeages en ADHD: Pieter Koolwijk is geen doorsnee kinderboekenschrijver

In zijn nieuwste boek dat binnenkort verschijnt, bestaat sinterklaas. „Hij geeft de kinderen alleen geen cadeau maar ontvoert ze.” Welkom in de bijzondere wereld van Pieter Koolwijk. Hij gaat nu aan de slag met een kinderboek dat zich in Nijmegen afspeelt.

Lees het volledige artikel bij De Gelderlander

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Astrid veroverde het hart van het Belgische volk

Het was een internationaal huwelijk en de voltrekking ervan was dat ook: na de burgerlijke ceremonie in Zweden op 4 november 1926 volgde op 10 november de kerkelijke plechtigheid in België. Het huwelijk duurde nog geen negen jaar.

AlgemeenNRC

Vergeefs in Lucca – nou en?

Een grote zaak, breed uitgemeten door NRC en Nieuwsuur. Ze hadden samen onderzoek gedaan naar de schipbreuk van een filmproject van Peter Greenaway, veroorzaakt door een naar het zich laat aanzien frauduleuze filmproductiemaatschappij.

Advertentie